Volná místa

Jste připraveni na nové výzvy?

Hledáme právě vás!

Přihlaste se nyní a staňte se součástí skupiny Vermeer-Kifour. U nás se vše točí kolem speciálních a stavebních strojů, ale středem naší pozornosti jsou hlavně naši zaměstnanci. Všichni naši zaměstnanci sdílejí společnou odpovědnost za udržení úspěchu a růstu naší společnosti v dlouhodobém horizontu. Bereme v úvahu neustále rostoucí požadavky našich zákazníků, životního prostředí a naší společnosti.

Volná místa

[spoiler title=’Servisní technik‘ collapse_link=’no‘]

Společnost Vermeer CS s.r.o. pobočka Praha, Křeslická 1507/2, přijme pracovníka na pozici

Servisní technik pro opravy speciální a lesnické techniky

Náplň práce:

  • Provádění oprav speciální a lesnické techniky (štěpkovače, frézy na pařezy, drtiče dřeva, malé zahradní nakladače, soupravy řízeného vrtání a jiné stroje)
  • Uvádění nových strojů k zákazníkům – předání a odzkoušení funkcí stroje, zaškolení obsluhy
  • Pravidelný servis – předepsané úkony výrobcem (výměny olejových náplní, filtrů, seřizování funkcí stroje)
  • Diagnostika je prováděna za pomocí diagnostických testerů, měřících přístrojů
  • Opravy – výměna vadných komponentů, opotřebených dílů atd.

Požadujeme:

  • Odborné vzdělání, elektrotechnického nebo autoopravárenského směru výhodou
  • Základní znalost mechaniky a hydrauliky výhodou
  • Základní znalost svařovat, brousit, lakovat  apod.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Samostatnost v rozhodování
  • Základní uživatelská znalost PC
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Dobrý kolektiv
  • Práci na plný úvazek
  • Dojíždění do práce v rámci služební jízdy
  • Firemní benefity (cestovné, služební telefon, notebook, automobil)
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Školení a další vzdělávání, možnost osobního rozvoje
  • Nástup do zaměstnání možný ihned
  • Lokalita působnosti Praha
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plat 35 000 – 48 000 Kč plus další bonusy dle výkonnosti

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete Váš životopis na e-mail: jansa@vermeer-kifour.cz nebo volejte na tel.: 602 393 061

[/spoiler]