BC1000XL

BC1000XL

Vysoce výkonný skartovač BC1000XL od Vermeer s celoocelovým krytem motoru se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou dobou provozu.

INFO O PRODUKTU

Moderní BC1000XL je k dispozici s 55kW motorem vyhovujícím Stage 5, který splňuje nejnovější emisní předpisy. Pryžové torzní odpružení zajišťuje hladké tažení.

Vlastnosti a výhody

Systém řízení motoru EcoIdle™

Je-li zvolen operátorem, systém EcoIdle automaticky sníží otáčky motoru na přednastavené otáčky po jedné nebo pěti minutách nečinnosti, aby se snížila spotřeba paliva, když se neseká materiál. Přeřazení na neutrál snižuje emise a hluk.

Drticí buben

Skartovačka Vermeer BC1000 používá přesný vyvážený buben se dvěma oboustrannými ocelovými čepelemi A8, které dokážou rozdrtit materiál o velikosti až 30 cm.

Pomocný náhon bez spojky

Pomocný náhon bez spojky umožňuje zapojení řezného nástroje bez použití tradiční kluzné spojky nebo řemenice a bez pohybu motoru. Systém je navržen tak, aby byl nenáročný na údržbu — řemeny umístěné pod krytem lze vyměnit bez použití nářadí.

Vysoký výkon

Vznětový motor Caterpillar s výkonem 55 kW, který splňuje požadavky Stage 5, nejen splňuje všechny emisní předpisy, ale má také dostatek výkonu, aby vyhovoval vašim potřebám, ať pracujete kdekoli.

SmartFeed

Systém SmartFeed sleduje otáčky motoru a automaticky zastavuje nebo obrací směr podávacích válců, aby byla zajištěna maximální produktivita. Tento systém navíc registruje případné zaseknutí materiálu a automaticky materiál posouvá, čímž minimalizuje nutnost ručního zásahu pomocí ovládací lišty.

Podávací válec

Vstupní otvor podobný poštovní schránce o rozměrech 44 cm x 30 cm pomáhá zvýšit produktivitu, protože sekaný materiál již není nutné před podáváním řezat.

Technická specifikace

Délka (zasunutá/vysunutá oj)439,4 cm / 500,4 cm
Šířka175,3 cm
Výška264,2 cm
Hmotnost2 431,3 kg
MotorCaterpillar C2.2
Max. výkon55,2 kW
Počet podávacích válců1
Šířka podávacího stolu132,1 cm
Délka podávacího stolu81,3 cm
Vstupní otvor43 x 30 cm
Počet nožů2 + 5 řezacích lopatek
Výška vyhazovacího komínu264,2 cm

Literatura

Produktový list BC1000XL

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.