WC2500XL

WC2500XL

velký štěpkovač

Velký štěpkovač WC2500XL je výkonné a efektivní řešení pro výrobu štěpky.

INFO O PRODUKTU

Díky řeznému bubnu s nastavitelnými noži, rychlejšímu a snadnějšímu nastavení a spojce PT Tech, nabízí velký štěpkovač WC2500XL výkonné a efektivní řešení pro výrobu štěpky pro pelety nebo jiná biopaliva. Podávací pás s proměnlivou rychlostí a technologií SmartCrush je samozřejmostí.

VLASTNOSTI A VÝHODYKompaktní konstrukce a vysoký výkon

Model WC2500XL má kompaktní konstrukci, ideální pro manévrování v lese, v těsných prostorách a na úzkých silnicích. Výkon motoru 600 kW (448 kW) přitom dokáže vyhovět Vašim požadavkům a potřebám.

Technologie SmartCrush

Díky technologii SmartCrush pro automatické zvyšování tlaku v případě drcení objemného či tvrdšího materiálu, a řetězů dopravníků s proměnlivou rychlostí, se obsluha může soustředit pouze na stálý přísun materiálu do stroje, aniž by ho musela posouvat.

Dlouhá životnost

Součásti s vysokým stupněm opotřebení, jako je buben, výsypný komín, štěpkovací komora a povrch dopravníku, jsou navrženy s odšroubovatelnými výměnnými částmi, aby se prodloužila životnost stroje.

Různá velikost štěpky

Štěpkovací buben dokáže produkovat různé velikosti štěpky v rozmezí od 3 do 16 mm.

Snadné nastavení nožů

Nastavení nože je rychlé a snadné. Poloha nože je aretována dvěma malými šrouby – není potřeba speciální nářadí. Velikost štěpky se nastavuje pomocí podložek. Díky tomu jsou nože snadno vyměnitelné přímo na stroji, čímž se snižují náklady na údržbu.

Samonastavovací spojka

Samonastavovací, tlačná, hydraulická suchá spojka zajišťuje konzistentní záběr – pomáhá prodloužit životnost, snižuje náklady na údržbu a redukuje možné chyby obsluhy.

Dálkové ovládání

Systém dálkového ovládání Vermeer, navržený speciálně pro tento stroj, umožňuje obsluze zapnout/vyřadit spojku a řídící systémy, řízení motoru EcoIdleTM a pracovní světla pomocí dálkového ovladače.

Literatura

Produktový list WC2500XL

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.