WC2300XL

WC2300XL

velký štěpkovač

Štěpkovač velkých stromů WC2300XL s kompaktní konstrukcí a připojenou ojí.

INFO O PRODUKTU

Model Vermeer WC2300XL s motorem CAT C-13 Tier 4 o výkonu 328 kW nabízí výkonné řešení pro výrobu dřevěných štěpků. Materiálem lze efektivně manipulovat díky podavači s proměnlivou rychlostí a technologií SmartCrush. Údržba je jednoduchá stejně jako výměna opotřebovaných částí. WC2300XL má kompaktní konstrukci s připojenou ojí, díky které je možné pohybovat se v terénu pomocí traktoru nebo jiného tažného vozidla.

VLASTNOSTI A VÝHODYProdloužená životnost

Součásti s vysokým stupněm opotřebení, jako je buben, výsypný komín, štěpkovací komora a povrch dopravníku, jsou navrženy s odšroubovatelnými výměnnými částmi, aby se prodloužila životnost stroje.

Vysoký výkon motoru

Motor CAT C13 Tier 4 Final poskytuje dostatečný výkon 440 k (328 kW) pro účinné drcení. Pro země s jinými předpisy je k dispozici motor Tier 3.

Automatické vtahování materiálu

Díky technologii SmartCrush, pro automatické zvyšování tlaku v případě drcení objemného či tvrdšího materiálu, a řetězů dopravníků s proměnlivou rychlostí, se obsluha může soustředit pouze na stálý přísun materiálu do stroje, aniž by ho musela posouvat.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání umožňuje obsluze kontrolovat aktuální hodnoty motoru a měnit různá nastavení.

Variabilní velikost štěpky

Možnost použít dva různé druhy řezných nožů s hloubkou řezu 0,9 cm nebo 1,6 cm umožňují obsluze vybrat variantu, která nejlépe splňuje požadavek na rozměr konečného produktu.

Snadná manipulace

WC2300XL má kompaktní konstrukci a vestavěný hák na oji, díky kterému je možné pohybovat se strojem pomocí traktoru nebo bagru.

Literatura

Produktový list WC2300XL

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.