BC200

BC200

BC200 je robustně zkonstruován tak, aby podporoval vaše každodenní operace a překonal vaše očekávání.

INFO O PRODUKTU

BC200 byl navržen s exkluzivními funkcemi, které zaručují uživatelsky přívětivý provoz, vysokou účinnost a bezpečnost obsluhy v souladu s nejnovějšími bezpečnostními požadavky normy EN 13525:2020 a také nabízí vynikající přístup k údržbě a snadnou přepravu. Díky tomu má BC200 velkou hodnotu pro arboristy, zahradní architekty a nájemní parky, které potřebují likvidovat svůj dřevěný odpad. Tento produkt je v souladu s EN 13525.

Vlastnosti a výhody

Palivový motor splňující emisní limity stupně V

Benzínový motor Kubota WG1605 o výkonu 42,5 kW (57 k) je úsporný motor, který poskytuje vysoký řezný výkon s ověřenou špičkovou spolehlivostí a podporou na trhu. Motor splňuje požadavky Stage V bez potřeby drahých a složitých systémů následného zpracování výfukových plynů.

Volitelný otočný stupeň

Oblast podávání štěpkovače lze otáčet v sedmi polohách vzhledem k materiálu pro usnadnění podávání a manipulace při práci na kraji vozovky. Pomocí páky na boku podávacího stolu lze během okamžiku nastavit polohy.

Možnost výběru barvy

BC200 se standardně dodává se žlutým práškovým lakem Vermeer. Práškové lakování probíhá ve čtyřstupňovém procesu lakování. Na přání může být stroj lakován v libovolné barvě RAL dle přání zákazníka.

Plnicí otvor 30,5 cm x 20,3 cm

Široký otvor pro podávání materiálu umožňuje efektivní podávání materiálu bočními větvemi a pomáhá eliminovat potřebu předřezávání materiálu, aby bylo možné stroj efektivně podávat. To snižuje pracovní náročnost a maximalizuje produktivitu.

Bezspojkový pohon lamel

BC200 je vybaven systémem přímého pohonu s napnutým řemenem pro snadné uvedení do provozu a menším počtem součástí. S ohledem na snadné použití a snížení počtu součástí hnacího ústrojí se zásoby náhradních dílů snižují na všech úrovních dodavatelského řetězce.

Ofsetové nadrozměrné horizontální podávací válce

Velký průměr podávacích válečků v kombinaci s podávací silou 390 kg (859,8 lb) umožňuje efektivní podávání hustě rozvětveného materiálu. Odsazený spodní podávací válec zlepšuje podávání velmi krátkých kusů a poskytuje maximální přilnavost na nepravidelně tvarovaném materiálu.

Řídicí systém motoru Ecoldle

Řídicí systém motoru Ecoldle™ snižuje spotřebu paliva, když je proces krmení často přerušován. Navíc minimalizuje hladinu hluku během provozu, aby se snížil dopad na životní prostředí.

Standardně 3 roky, volitelná záruka až 5 let

BC200 se dodává se standardní tříletou zárukou, kterou lze prodloužit až na pět let. V případě potřeby lze zakoupit balíčky plánované údržby a další servisní smlouvy.

SmartFeed s automatickým podáváním a vracením

Produktivita je maximalizována řízením zátěže motoru, která umožňuje dostatečný výkon pro zpracování materiálu a snižuje spotřebu paliva tam, kde je to možné. Automatické zpětné a posuvné podávání obtížného materiálu pomáhá snížit pracovní zátěž operátora a potenciálně i potřebu řezat materiál ještě menší.

Technická specifikace

Délka375,9 cm / 434,3 cm
Šířka157,5 cm
Výška251,5 cm
Hmotnost1 465,1 kg
MotorKubota WG1605
Max. výkon42,5 kW
Počet podávacích válců2
Šířka podávacího stolu114 cm
Délka podávacího stolu69,9 cm
Vstupní otvor20,3 x25,4 cm
Počet nožů4
Výška vyhazovacího komínu251,5 cm

Literatura

Produktový list BC200

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.