T1055III

T1055III

velký rýhovač

Rýhovač T1055 III Commander pro hloubení a zakládání nových silnic.

INFO O PRODUKTU

Průmyslové rýhovače T1055 Commander III nabízejí vynikající možnost pro vytěžení hornin při přípravě nových silnic. Rovněž přinášejí výbornou metodu pro hloubení základů nových obecních cest nebo jejich rekonstrukce.

VLASTNOSTI A VÝHODYPevná konstrukce

Řezná technologie „shora dolů“, kterou tyto jednotky využívají, zajišťuje vyšší produktivitu při projektech odstraňování cest.

Vybavení pro těžké podmínky

Nejsou problémy se železobetonem – stroje pro terénní úpravy oddělí beton od oceli.

Článkované rameno

Sanace zeminy. Pokud Vaše pracovní úkoly zahrnují recyklaci materiálu, kontaminovaného nebezpečnými látkami, stroje Vermeer Vám nabídnou nákladově výhodnou a produktivní alternativu k jiným sanačním technologiím.

Pevná konstrukce

Protože buben stroje na terénní úpravy představuje připojované zařízení, je možné základní průmyslový rýhovač T1055 Commander III poměrně snadno přeměnit na zařízení s řezným trnem.

Vybavení pro těžké podmínky

Pásové výkopové zařízení Vám umožní práci na hlavních kanalizačních a vodovodních aplikacích – a tak získáte možnosti pro vyšší využití Vaší jednotky pro terénní úpravy.

Řídící systém TEC 2000.2

Patentově chráněný elektronický řídící systém TEC 2000.2, použitý v obou modelech zařízení na terénní úpravy, sleduje provozní podmínky, měří plný rozsah pozemní rychlosti a rychlosti hlavní hřídele, a poskytuje pracovníkovi obsluhy informace o aktuální výkonnosti stroje, které jsou určené pro zvýšení produktivity a pro omezení stupně opotřebování stroje.

Literatura

Produktový list T1055III

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.