MR2000

MR2000

Tento univerzální míchací a překládací systém Vermeer o velikosti kontejneru se vyznačuje vysokou propustností, snadnou přepravou a minimální dobou nastavení.

INFO O PRODUKTU

Míchací a překládací systém MR2000 nabízí vysokou kapacitu míchání a překládání, takže je třeba přepravovat pouze jeden stroj. Zároveň je minimalizována doba potřebná k ustavení a demontáži na staveništi. Kromě toho inovativní funkce, jako jsou dálkově ovládané ventily a rychle vyměnitelné zástěny, snižují množství práce na stromě na minimu.

Vlastnosti a výhody

Malé rozměry, vysoký výkon

MR2000 je kombinací systému míchání a přebíjení, který se vyznačuje malým půdorysem. Tento kompaktní stroj dokáže zpracovat až 2 000 l/min vrtné kapaliny a přepraví pouze jeden stroj, aby efektivně vykonával dvě důležité funkce na vodorovném vrtném místě.

Výkon při míchání

Venturiho trubice a výkonné 4 kW míchadlo s 600 otáčkami za minutu, které je umístěno v aktivní nádrži, zajišťují optimální proces míchání.

Rychle vyměnitelná síta

Primární síta jsou držena na místě pomocí upínacího systému stlačeného vzduchu poháněného integrovaným vzduchovým kompresorem. To umožňuje snadný přístup a rychlou výměnu obrazovek.

Inteligentní doprava, lineární vyrovnání na staveništi

Aby se minimalizovaly přepravní rozměry, je modul stínícího systému pro přepravu uložen v nádrži. Modul lze během stavby vyjmout a nainstalovat na kontejner díky samostavitelnému hydraulickému systému, čímž je připraven k okamžitému použití.

Prvotřídní příprava

Dva 10″ pískovací hydrocyklony a dvanáct 4″ hydrocyklonů s dlouhým tělem spolu s velkou prosévací plochou zajišťují prvotřídní zpracovatelský výkon.

Spolehlivost

Komponenty, jako jsou špičková procesní čerpadla Mission Magnachrome, jsou navrženy s komponenty vysoce odolnými proti opotřebení, aby se maximalizovala odolnost a životnost stroje.

Technická specifikace

Délka7,4 m
Šířka2,5 m
Výška2,7 m
Hmotnost17 300 kg
Počet nádrží4
Maximální kapacita26 002 L
Plnicí kapacita17 999,6 L
Recyklační kapacita1998,7 l/min

Literatura

Produktový list MR2000

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.