BC230

BC230

Robustní BC230 je navržen pro každodenní použití a předčí všechna očekávání.

INFO O PRODUKTU

Drtič BC230 kombinuje vznětový motor Caterpillar o výkonu 55 kW vyhovující Stage V se sacím otvorem 23 cm x 35,5 cm, což umožňuje vynikající sací výkon pro silně rozvětvený materiál. Horizontálně uložené dvojité podávací válce s bočně přesazeným horním podávacím válcem o průměru 40 cm umožňují obsluze podávat velké množství krátkého materiálu bez přerušení pracovního toku.

Vlastnosti a výhody

Praktický otočný podávací stůl

Tato funkce umožňuje otáčet podávací plochu štěpkovače v sedmi polohách vzhledem k materiálu, což usnadňuje podávání a manipulaci při práci na kraji silnice. BC230 je také k dispozici s volitelnou výškově nastavitelnou nájezdovou brzdou.

Vodorovně namontované dvojité podávací válce

Plnicí otvor o rozměrech 23 cm x 35,5 cm a nadrozměrné horizontálně uložené podávací válečky umožňují efektivní podávání řezaného materiálu při maximální kapacitě.

Systém řízení motoru EcoIdle™

Je-li zvolen operátorem, systém EcoIdle automaticky sníží otáčky motoru na přednastavené otáčky po jedné nebo pěti minutách nečinnosti, aby se snížila spotřeba paliva, když se neseká materiál. Přeřazení na neutrál snižuje emise a hluk.

Vysoký výkon

Vznětový motor Caterpillar s výkonem 55 kW, který splňuje požadavky Stage 5, nejen splňuje všechny emisní předpisy, ale má také dostatek výkonu, aby vyhovoval vašim potřebám, ať pracujete kdekoli.

SmartFeed

Systém SmartFeed sleduje otáčky motoru a automaticky zastavuje nebo obrací směr podávacích válců, aby byla zajištěna maximální produktivita. Tento systém navíc registruje případné zaseknutí materiálu a automaticky materiál posouvá, čímž minimalizuje nutnost ručního zásahu pomocí ovládací lišty.

Dodatečná doložka na záruční dobu 3 let

Dle dodatkové klauzule je BC230 garantována 3 roky a má možnost prodloužení až na 5 let/5000 provozních hodin. Chytré řešení pro ochranu vaší investice.

Technická specifikace

Délka383,5 cm / 419,1 cm
Šířka188 cm
Výška261,6 cm
Hmotnost2 150 kg
MotorCat 2.2 Stage V
Max. výkon55,2 kW
Počet podávacích válců2
Šířka podávacího stolu124,5 cm
Délka podávacího stolu63,5 cm
Vstupní otvor35,5 x 23 cm
Počet nožů2 + 2 řezací lopatky
Výška vyhazovacího komínu248,9 cm

Literatura

Produktový list BC230

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.