Srovnávače terénu

SROVNÁVAČE TERÉNU

Srovnávač terénu nabízí více než jen výkonnou úpravu povrchů.

DALŠÍ INFORMACE

Srovnávače terénu Vermeer kombinují produktivitu s přesností a jsou určeny pro velké projekty v povrchových jámách, lomech, stavebnictví a přípravě staveniště.

Stroje pro povrchové úpravy Terrain Leveler® (SEM) nabízejí více než jen výkonné pronikání do horniny. Srovnávač Terrain Leveler, sestávající z traktoru a přídavného zařízení, vám dává výběr přídavných zařízení s řetězovým nebo přímým pohonem pro povrchovou těžbu, odstraňování skrývky, stavbu silnic a přípravu půdy. Vyrovnávač terénu má několik funkcí včetně volitelného systému minimalizace prachu, který snižuje spotřebu vody a znečištění prachem na staveništi.

Kultivátor Terrain Leveler je extrémně snadno použitelný a je vybaven hydrostatickou převodovkou, která má ve srovnání s mechanickými systémy méně pohyblivých částí. Velká šířka řetězu a nízké těžiště zajišťují stabilitu. Hydrostatické dvojité pásy umožňují maximální manévrovatelnost – včetně protirotace o 360 stupňů. Vzadu umístěný buben a řezání povrchu shora dolů pomáhají minimalizovat kontakt stroje s frézovaným materiálem. Naklápěcí mechanismus na bubnu pomáhá kontrolovat polohu a umožňuje vytvoření rovných, hladkých povrchů.

Produktová řada

MODELVÝKONŠÍŘKA ZÁBĚRU
T1255 III600 hp (447 kW)340,4 cmSTRÁNKA
PRODUKTU