D40x55DR S3

D40x55DR S3

Vynikající produktivita v široké škále půdních podmínek.

INFO O PRODUKTU

Horizontální vrtací stroj Vermeer D40x55DR S3 Navigator ® nabízí vynikající produktivitu v široké škále půdních podmínek, od tvrdých, středních a měkkých hornin až po hlínu a jíl. Tento stroj na vrtání hornin je vybaven technologií duální vyvrtávací tyče, kde vnitřní tyč poskytuje potřebný krouticí moment pro vrták a vnější tyč poskytuje schopnost řízení a rotační moment požadovaný při vystružování. Tato kombinace zajišťuje vysoký vrtací výkon a maximální flexibilitu při výběru nejvhodnějšího nástroje v závislosti na půdních podmínkách, což umožňuje provést celou instalaci pouze s jediným strojem.

Vlastnosti a výhody

Další rozvoj prvotřídních funkcí

Sjednocené ovládání CAN umožňuje hladký přenos mezi různými stroji řady Navigator HDD a řady S3 a horizontální směrová vrtačka D40x55 S3 slouží jako základní platforma s úrovní výkonu, na kterou se můžete spolehnout.

Působivý výkon

Dieselový motor John Deere o výkonu 104 kW poskytuje sílu posuvu/zatahování 178 kN a točivý moment 7 457 Nm, což usnadňuje vrtání i do tvrdých hornin.

Méně úsilí

Díky vylepšené konstrukci dvojité tyče, která umožňuje rychlé a snadné připojení vnitřních a vnějších závitů tyče, D40x55DR S3 výrazně snižuje čas a úsilí potřebné k přidávání a odstraňování vrtných tyčí ve srovnání s předchozími modely Vermeer.

Vyšší kapacita zásobníku tyčí

Vyšší kapacita zásobníku stroje vám ušetří nutnost často měnit zásobník tyčí, což vám umožní dokončit instalaci rychleji.

Zvýšený komfort

Díky klimatizované kabině řidiče lze snížit únavu způsobenou okolními vlivy a zvýšit komfort obsluhy.

Méně omezení

Dutá vnitřní tyč umožňuje větší průtok vzduchu a vrtné kapaliny do vrtací hlavy během předvrtání a větší průtok do otvírače otvorů během zatahování. To umožňuje dodavatelům vybrat si z různých možností nástrojů, včetně pneumatických kladiv a otvíračů velkých otvorů.

Technická specifikace

Základní

Délka: 670,6 cm
Šířka: 226,1 cm
Výška: 279,4 cm
Hmotnost: 14 515 kg
Motor: John Deere PowerTech 4045HF275
Výkon: 104,4 kW
Tah/tlak: 177,9 kN
Max otáčky vrtáku při max.výkonu: 100 ot/min

Literatura

Produktový list D40x55DR S3

Produktový list HDD strojů

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.