D220x500 S3

D220x500 S3

Výkon, možnosti a maximální kontrola nad konfigurací vašeho systému.

INFO O PRODUKTU

Horizontální směrová vrtná souprava D220x500 S3 Navigator podporuje velkoprůměrové vodní a inženýrské instalace v městských oblastech i náročné potrubní práce. Vyberte si mezi připojenou kabinou nebo samostatnou, volně stojící vrtací kabinou. Vybavení vrtačky rámem o délce 30 stop (9,1 m) umožňuje posádce používat různé vrtné trubky řady 2, čímž se snižuje počet připojení nástrojů – optimální nastavení pro provádění práce na potrubí. Zahrňte buď tyčový stojan s plošinou z ocelového lana nebo pracovní plošinu po celé délce pro snadný přístup nahoru a dolů. Maximalizujte produktivitu s motorem Caterpillar o výkonu 415 k (309 kW), který poskytuje točivý moment 71 316,1 Nm (52 ​​600 ft-lb) a průtok kapaliny, který umožňuje přivádění velkého množství kapaliny pro vrtání většího průměru do čerpadla. Navrženo pro výkon. Postaveno podle vašeho přání.

Vlastnosti a výhody

Silný točivý moment

Obsluha může nastavit točivý moment vrtačky od 40 675 Nm do 71 316,1 Nm (30 000 ft-lb až 52 600 ft-lb), přičemž maximální krouticí moment při soustružení výstružníků s velkým průměrem a otvíráků otvorů pro instalaci výrobků s velkým průměrem je skvělý výhoda.

Možnosti uložení pracovní plošiny a tyče

Pracovní plošina po celé délce umožňuje přístup k celé délce regálu, aby se usnadnilo vyložení drátu a napomohlo nakládání tyčí. Možnost uložení tyčí pomáhá zlepšit celkovou efektivitu tím, že předzásobuje tyčinky a cykluje je stisknutím tlačítka.

Výběr kabiny

Vyberte si kabinu ve stylu rypadla (namontovaná kabina) pro rychlé, kompaktní nastavení a viditelnost otevřených svěráků, regálu a podavače tyčí. Volně stojící stanoviště obsluhy zajišťuje optimální komfort obsluhy a nabízí prostor pro ruku řízení. Jak kabina, tak stanoviště obsluhy jsou vybaveny stejnými duálními multifunkčními joystickovými ovládacími prvky, které najdete na všech horizontálních vrtačkách Vermeer S3.

Průtok směsi

Vylepšený systém vodních toků obsahuje čtyři 3,8 cm (1,5 palce) bahenní linky a 7,6 cm (3 palce) hlavní šachtu, která umožňuje čerpání velkých objemů kapaliny dolů.

Výhody vyvrtávacích tyčí

Vybavení vrtačky rámem o délce 30 stop (9,1 m) umožňuje posádce používat různé vrtné trubky řady 2, čímž se snižuje počet připojení nástrojů – optimální nastavení pro provádění práce na potrubí.

Rychlost podávání

Vysoká rychlost podávacího mechanismu přispívá k rychlému cyklu při přidávání nebo odebírání vrtné trubky a pomáhá zkrátit dobu cyklu při vyjíždění z vrtu.

Technická specifikace

Základní

Délka: 1546,9 cm
Šířka: 254 cm
Výška: 350,5 cm
Hmotnost: 40 233,6 kg
Motor: Caterpillar C13 ACERT Tier 4 Final (EU Stage V)
Výkon: 309,5 kW
Tah/tlak: 1069,4 kN
Max otáčky vrtáku při max.výkonu: 97 ot/min

Literatura

Produktový list D220x500 S3

Produktový list velkých HDD strojů

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.