D23x30DR S3

D23x30DR S3

Vrtání hornin vyžaduje stroj, který si poradí se složitými výzvami obtížných půdních podmínek.

INFO O PRODUKTU

Horizontální směrová vrtačka D23x30DR S3 Navigator® je předním modelem ve vrtání hornin a zároveň zaujme známými vlastnostmi řady S3 – rychlostí, jednoduchostí a tichostí. Nejnovější stroj z řady vrtacích strojů Vermeer, D23x30DR S3, se vyznačuje integrovanou technologií dvojité vyvrtávací tyče. Kompaktní, ale výkonný stroj umožňuje bezpečné a efektivní manévrování v úzkých městských oblastech, rušných obytných oblastech nebo stísněných staveništích.
Tento stroj na vrtání hornin staví na spolehlivosti D23x30 S3 a vyznačuje se kompaktním designem. Díky extrémně tichému chodu také zajišťuje maximální komfort obsluhy a zároveň je minimalizována hlučnost v místě použití. Protože tento stroj sdílí stejné ovládací prvky, mohou operátoři snadno přejít ze stroje na vrtání hornin s jednotyčovou technologií na tento stroj. Kromě toho nové možnosti nástrojů zajišťují přesné ovládání a maximální životnost a dosahují maximální produktivity na místě. Skalní vrták D23x30DR S3 poskytuje působivý výkon pro vrtání v obtížných půdních podmínkách a je schopen čelit nejsložitějším výzvám.

Vlastnosti a výhody

Volitelná komfortní kabina

Kabina ve stylu bagru s vytápěním a klimatizací poskytuje obsluze větší komfort.

Bezproblémový chod

Se zaručenou hladinou akustického výkonu 100 dB(A) a akustickým tlakem 80,6 dB(A) u ucha obsluhy je tento stroj jednou z nejtišších vrtaček na trhu, která minimalizuje rušení obyvatel hlukem a usnadňuje komunikaci. v rámci posádky se stává.

Výkonné nástroje

Díky rychlosti až 5,3 km/h vám D23x30 S3 umožní dostat se na další místo rychleji a díky vylepšené tažné síle lze snáze zdolávat stoupání a úzké zatáčky.

Kompaktnost

Integrované diagnostické funkce usnadňují monitorování stroje.

Výkon

S rychlostí vozíku 62,8 m/min lze položit více přívodních vedení za den. Rychlostí 219 ot./min se tento stroj vyrovná větším vrtákům se silami posuvu/zasouvání mezi 89 a 133,4 kN.

Nízká hmotnost

S hmotností 7484 kg je D23x30DR S3 nejlehčím strojem na vrtání hornin ve své třídě. Díky lehké konstrukci je méně namáháno prostředí v místě použití a nedochází k poškozování chodníků, obytných čtvrtí a krajiny.

Známé vlastnosti

Model D23x30DR S3, který staví na spolehlivosti řady S3 a obsahuje nejnovější inovace v technologii dvou tyčí, poskytuje známé uživatelské prostředí a umožňuje posádkám vrtat skály s technologií s jednou tyčí, aby eliminovali potřebu seřizování a zajíždění stroje do obtížného terénu. podmínky s maximální přesností a výkonem a může se znovu stáhnout.

Technická specifikace

Základní

Délka: 627,4 cm
Šířka: 141 cm
Výška: 222,3 cm
Hmotnost: 7 665,7 kg
Motor: Deutz TCD3.6L4
Výkon: 74,6 kW
Tah/tlak: 106,8 kN
Max otáčky vrtáku při max.výkonu: 200 ot/min

Literatura

Produktový list D20x23DR S3

Produktový list HDD strojů

video
stroje
v akci

Jedno video vydá za víc než tisíc slov.
Podívejte se!

kontaktujte prodejce vermeer

Máte zájem o bližší info o stroji Vermeer? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.